В центре внимания:

Нам треба об’єднатися заради збереження держави, – Тимошенко

Про це вона сказала під час свого виступу перед мешканцями міста Сарни у Рівненській області, повідомляє прес-служба Львівського обласного партосередку ВО «Батьківщина».

«Сьогодні треба відкласти амбіції та знайти порозуміння справжнім опозиційним силам», – заявила Юлія Тимошенко, говорячи про необхідність єднання людей та справжніх опозиційних сил, серед яких «Самопоміч», Рух нових сил Михеіла Саакашвілі, партія «Свобода» та інші опозиційні непарламентські рухи.

Вона наголосила, що влада веде жорстоку боротьбу зі справжніми опозиційними силами.

«Щодо кожного з керівників обласних партійних організацій «Батьківщини» відкрито від 2 до 17 кримінальних справ», – повідомила лідер партії.

На її думку, до ланцюга боротьби зі справжніми опозиційними силами підпадають також «сміттєвий скандал» у Львові, який є високотехнологічною акцією влади проти «Самопомочі», та «кидання до в’язниці партійців «Свободи».

Юлія Тимошенко зауважила, що «влада називає реформами стратегію радикального зменшення українців, які проживають на своїй землі».

Серед таких руйнівних для країни реформ політик назвала знецінення гривні втричі, медичну та пенсійну реформи, примусову децентралізацію, яка є стратегію «знищення маленьких сил» та намагання влади розпочати продаж сільськогосподарської землі.

А втім, лідер партії впевнена, що об’єднавши зусилля можна перемагати.

«Є добра новина: вони зняли з розгляду у вересні місяці питання про продаж сільськогосподарської землі. Тому я хочу подякувати всім, хто збирав підписи, хто ставив підписи, хто вболівав за це. Зроблено крок, що показав, як і соціологія: 90 відсотків українців проти продажу сільськогосподарської землі, бо це буде останньою краплею перед тим, як люди знову підуть на площі. Вони призупинили це, але їхній план нікуди не подівся», – наголосила політик.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

29.08.2017 6:06 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.