В центре внимания:

Народився через 4 роки після смерті батьків

Народився через 4 роки після смерті батьків

Про цей унікальний випадок у четвер, 12 квітня, розповідає агенція ВВС. Почалося все з того, що у Китаї подружня пара запланувала зачати дитину за допомогою штучного запліднення. З цією метою було заморожено кілька ембріонів. Але здійснити задумане цим людям не вдалося. Вони загинули в автомобільній катастрофі.

А далі батьки загиблих тривалий час домагалися в судах дозволу використовувати ембріони. Вони зберігалися у лікарні китайського міста Нанкін, заморожені при температурі мінус 196 градусів. Врешті після тривалих юридичних розглядів батьки успадкували заморожені ембріони своїх дітей. І були сповнені рішучості довести справу до логічного завершення.

Але оскільки сурогатне материнство у Китаї заборонене, довелося вивести ембріони за кордон. Отож, вирішили скористатися послугами агентства сурогатного материнства в Лаосі. Безцінний вантаж довелося везти автомобілем, бо жодна авіакомпанія не погодилась прийняти на борт термос з рідким азотом, в якому перебували заморожені ембріони. Так від сурогатної матері з’явився на світ хлопчик, якого назвали Тяньтянь. Оскільки його батьків вже не було поміж живих, бабусям і дідусям довелося здавати аналіз ДНК, щоб довести, що це їх онук.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

13.04.2018 0:59 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2023 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.