В центре внимания:

Народ Росії ще не готовий прокидатися

Народ Росії ще не готовий прокидатися

У неділю, 20 серпня, у місті Ростові-на-Дону відбувся двогодинний мітинг соціально активних громадян за змінюваність влади. Він був організований місцевим відділенням громадського руху «Відкрита Росія». Участь в акції взяли активісти опозиційних до кремлівського режиму політичних сил – регіонального штабу Олексія Навального, а також партій ПАРНАС і «Громадянська ініціатива»

Мітинг проводили під гаслом «Ми – патріоти Росії!». Присутні вимагали змінюваності влади, скандували патріотичні гасла, критикували нинішню кремлівську владу. За словами одного з організаторів акції Вадима Кобзєва, офіційна пропаганда намагається нав’язати громадянам свої уявлення про патріотизм, але громадські активісти чинять опір такій пропаганді.

За перебігом мітингу спостерігали поліцейські, але не втручалися. Акція антипутінської опозиції заслуговує усілякого схвалення. А найбільше – за виявлену громадянську мужність у протистоянні з режимом. Однак активісти не отримали масової підтримки. Перехожі надто часто висловлювали скептичні коментарі щодо учасників мітингу та їх гасел. Вочевидь, російський народ ще не готовий усвідомити, в яке провалля веде його чинна влада.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

20.08.2017 23:02 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.