В центре внимания:

Наслідки провалля під Стебником в уряді куруватиме мінрегіонбуд

Про це сьогодні на брифінгу в Дрогобицькому районі повідомив голова Львівської оообласної державної адміністрації Олег Синютка.

"З цього приводу ми звернулися до Міністерства регіонального розвитку, тому ще це міністерство спільно з профільним віце-прем'єр-міністром координують питання ліквідації надзвичайних ситуацій. Ми провели комісію, де визначилися, що за рахунок компанії, що має в оренді "Полімінерал", до якого відносяться гірничі відводи, повинна локалізувати і вивести з надзвичайної ситуації саме провалля і не допустити наступних проваль", – розповів голова ЛОДА.

Олег Синюткка нагадав три питання, що слід вирішити першочергово:

• перенесення водогону "Гірне-Дрогобич";

• перенесення лінії електропередач;

• перенесення дороги Дрогобич-Трускавець.

Олег Синютка пояснив, що їх спершу розглядатимуть на комісії з надзвичайних ситуацій, після цього направлять у профільні міністерства.

Нагадаємо, між містом Стебник і селом Модричі Дрогобицького району в ніч на 30 вересня утворилось провалля.

Цього тижня Львівська обласна рада звернулась до уряду з проханням виділити кошти на ліквідацію провалля та вирішити питання з діяльністю "Полімінералу". Депутати також запропонували створити урядову комісію для вирішення проблем, які виникли через роботу "Полімінералу".

На моніторинг ситуації, що проводитимуть фахівці-екологи Івано-Франківського національного інституту нафти і газу, а також німецької фірми K-UTEC AG, виділено з обласного бюджету 1,483 млн грн.

Додамо, що провалля є наслідком невиконання заходів консервації рудника № 2 ПАТ "Стебницьке гірничо-хімічне підприємство "Полімінерал". Детальніше про цю ситуацію публікації Варіантів "Провалля під Стебником".

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

13.10.2017 19:29 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.