В центре внимания:

НАТО підтримує Україну

НАТО підтримує Україну

Німеччина та ще десяток країн-членів Північноатлантичного альянсу висловили протест у зв’язку з діями Угорщини, спрямованими на блокування євроатлантичної інтеграції України. Про це 6 грудня повідомляє портал «РБК-Україна» з посиланням на угорське видання Magyar Nemzet.

Отож 11 країн НАТО скерували офіційному Будапешту листи, в яких, зокрема, заявили, що його конфлікт з керівництвом України не повинен виноситися у площину структури Альянсу. Адже проблема у відносинах Угорщини і України не настільки складна, щоб через неї страждали стратегічні інтереси НАТО. Окрім того, суперечності на високому рівні щодо України розцінюються як успіх для Росії.

Нагадаємо, у жовтні повідомлялося, що Угорщина заблокувала засідання комісії Україна-НАТО, яке, начебто, мало відбутися 6 грудня. Однак, як виявилось, Альянс і не планував на цю дату такого засідання. За найсвіжішими даними, засідання комісії планується провести на зустрічі міністрів оборони НАТО у лютому. Однак угорська центральна влада досі не змінила свою позицію після того, як розкритикувала український закон про освіту.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

06.12.2017 20:08 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.