В центре внимания:

Нахабний і зухвалий крок

Нахабний і зухвалий крок

Так охарактеризувала отруєння російського екс-розвідника Сергія Скрипаля міністр внутрішніх справ Великої Британії Ембер Радд, виступаючи у четвер, 8 березня, в парламенті. Чиновниця також заявила, що реагування на цей злочин буде «рішучим і пропорційним», як тільки стане зрозумілим, хто несе відповідальність за скоєне. Але водночас закликала «утриматися від спекуляцій» щодо замовника та дати можливість поліції продовжити працювати.

Колишній полковник російського Головного розвідувального управління (ГРУ) Сергій Скрипаль і його дочка Юлія 4 березня були виявлені непритомними у британському місті Солсбері. Зараз обоє перебувають у лікарні в критичному стані. Слідство висунуло версію отруєння нервово-паралітичною речовиною. Британський поліцейський, який першим прийшов на допомогу постраждалим, також шпиталізований з симптомами отруєння.

У 2006 році Сергія Скрипаля засудили у Росії за шпигунство на користь британської розвідки, а через чотири роки він був обміняний і отримав притулок у Великій Британії.

Цей випадок нагадав про резонансне отруєння у 2006 році радіоактивним полонієм-210 колишнього працівника російської Федеральної служби безпеки (ФСБ) Олександра Литвиненка. За результатами відкритого розслідування тобі було зроблено висновок про наявність у злочині «вказівки ФСБ».

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

08.03.2018 21:18 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.