В центре внимания:

Нацбанку обрали нового керівника

Сьогодні Верховна Рада призначила Якова Смолія головою Національного банку України. Це рішення підтримали 247 народних депутатів.

Яків Смолій з жовтня 2016 року працював першим заступником голови Нацбанку, а з 11 травня 2017 року й до сьогодні виконував обов'язки керівника Національного банку через відставку Валерії Гонтаревої.

Зазначимо, сьогодні Верховна Рада звільнила з посади голови Нацбанку Гонтареву, яка майже рік перебувала у відставці. Про своє рішення подати у відставку вона повідомила ще 10 квітня 2017 року.

Відповідно до законодавства, рішення щодо відставки голови Національного банку приймає Президент України, а затверджує Верховна Рада України.

Додамо, до компетенції Яківа Смолія входила розробка і реалізація стратегії та політики Нацбанку у сфері IT, регулювання діяльності платіжних систем і безготівкових розрахунків, а також нагляд за платіжними системами. Йому безпосередньо підпорядковувався Банкнотно-монетний двір, Фабрика банкнотного паперу, Центральне сховище НБУ та Державне казначейство України.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

16.03.2018 4:19 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.