В центре внимания:

Нацгвардійці присягатимуть під Верховною Радою

Нацгвардійці присягатимуть під Верховною Радою

У четвер, 31 серпня, відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки, встановленої на приміщенні Верховної Ради України. Зроблено це на вшанування пам’яті бійців-нацгвардійців, які загинули тут два роки тому.

У виступі командувача Національної гвардії України генерал-полковника Юрія Аллерова були ось такі суворі але справедливі слова: «Я думаю, що буде правильно, якщо всі народні обранці віддаватимуть шану правоохоронцям і проходячи повз цю ділянку, пам’ятатимуть, що на цьому місці загинули молоді хлопці заради того, щоб нардепи могли спокійно працювати».

31 серпня 2015 року після ухвалення в першому читанні змін до Конституції щодо децентралізації на площі перед парламентом почалися масові заворушення. Тоді з натовпу агресивно налаштованих осіб було кинуто бойову гранату. Внаслідок вибуху загинули четверо бійців, найстаршому з них було всього 25 років. Ще 141 військовослужбовця шпиталізували з пораненнями різного ступеню.

Однак не лише меморіальною дошкою буде вшановано пам’ять загиблих. Відтепер київські нацгвардійці будуть приймати присягу на вірність українському народові перед стінами Верховної Ради.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

31.08.2017 22:56 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.