В центре внимания:

Начувайтеся, шпигуни і диверсанти!

Начувайтеся, шпигуни і диверсанти!

Служба безпеки України (СБУ) у понеділок 12 березня, у різних регіонах України проводить понад 25 санкціонованих обшуків у осіб, які сприяють Росії у проведені антиукраїнських акцій. Про це ЗМІ повідомляють з посиланням на речницю спецслужби Олену Гітлянську.

На своїй сторінці у мережі Facebook вона написала: «На жаль, серед цих громадян є ті, хто має відношення до журналістського цеху, але приналежність до професії не може бути індульгенцією від законної відповідальності за антидержавницькі дії. Тому просимо вас не давати передчасні оцінки до оприлюднення всіх матеріалів». Така заява не лише заінтригувала, а й викликала пересторогу – чи не буде під виглядом боротьби за національні інтереси здійснюватися тиск на критично налаштовані щодо чинної влади видання.

Втім, як повідомляє Олена Гітлянська, вже є перші результати обшуків. Зокрема, вилучено пропагандистські матеріали, зброю, вибухівку та багато інших доказів підривної діяльності проти держави. Більш детальну інформацію обіцяно оприлюднити після завершення всіх необхідних процесуальних дій.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

12.03.2018 15:59 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.