В центре внимания:

"Наш край" виступає проти відключення від опалення та газу лікарень, шкіл і дитсадків

Про це повідомляє Гал-інфо.

Як заявив голова Львівської обласної організації політичної партії «Наш край» Мирослав Хом’як, якщо Верховна Рада не ухвалить мораторій на відключення від комунальних послуг, то країна опиниться на межі техногенної катастрофи.

"На розгляді Верховної Ради знаходиться законопроект від "Нашого краю", який запобігає відключенню об’єктів соціальної інфраструктури та їхніх постачальників тепла від газу". Наш закон гарантуватиме, що лікарні, садки та школи ні за яких умов не будуть відключені від постачання тепла", – наголосив Мирослав Хом'як.

За його словами, без ухвалення змін до законодавства, олігархи будь-якої миті можуть залишити всю соціальну інфраструктуру кожного міста без тепла під час опалювального сезону.

"Слідом за Кропивницьким, Славутичем та Смілою, під загрозою відключення від газопостачання опинилось місто Теплодар Одеської області. Причина – нібито заборгованість міста перед ПАТ "Одесагаз" у розмірі 4,3 млн грн. Власник облгазу у будь-який момент може залишити 10-тисячне місто у 20-ти градусний мороз без тепла тільки тому, що закон дозволяє йому це зробити. Верховна Рада має ухвалити цього тижня мораторій на відключення міст від комунальних послуг. Тож Партія "Наш край" вимагає негайно, доки не трапилась техногенна та гуманітарна катастрофа, заборонити відключати від опалення та газу лікарні, школи та дитсадки", – додав Мирослав Хом'як.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

08.03.2018 2:18 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.