В центре внимания:

На Бущині відвідали одиноких людей хоспісного відділення

На Бущині відвідали одиноких людей хоспісного відділення

Минулої неділі, напередодні Свята Маковія, учасники художньої самодіяльності НД та учасники хору храму Святого Володимира с. Вербляни відвідали з святковою концертною програмою хворих самотніх людей Олеської лікарні хоспісного відділення.

Його жителі і персонал зустріли нас дуже тепло. Жіночий вокальний ансамбль «Вербиченька» (кер. Кушинська О. В.) та церковний хор, підготували вірші, пісні на духовну тематику, які не залишили байдужими жодного з присутніх.

На Бущині відвідали одиноких людей хоспісного відділення
На Бущині відвідали одиноких людей хоспісного відділення

Учасники концерту підійшли до цього заходу з почуттям відповідальності, намагалися донести до слухача тепло свого серця та подарувати маленьке свято для кожної душі. Літні люди платили тім же: підспівували їм, аплодували. В залі панувала атмосфера взаєморозуміння, кожен відчував себе частинкою єдиного цілого. Також всіх жителів хоспісу пригостили солодкими дарунками, які були придбані за кошти підприємців, реалізаторів та небайдужих людей ринку «Галвет».

Концертна програма відбулась за підтримки міра м. Буськ Ростислава Сліпця та голови Боложинської сільської ради Віктора Дацківа. Щиро дякуємо всім за допомогу та підтримку!

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

20.08.2017 15:14 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.