В центре внимания:

На Гаваях пролунав сигнал ядерної тривоги

На Гаваях пролунав сигнал ядерної тривоги

Зрозуміло, що подали його з навчальною метою. Але навіть це свідчить про реальність загрози миру. У суботу, 2 грудня, місцева газета Star Advertiser повідомила, що у цьому американському штаті протестували систему оповіщення на випадок ядерного нападу. Це пов’язано з регулярними погрозами на адресу США з боку Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР).

Спершу були випробувані сирени для природних катастроф, що попереджають про цунамі, урагани чи інші стихійні лиха. А потім подали хвилинний сигнал тривоги, який попереджає про ядерну атаку. Його випробували вперше з часів холодної війни. Відтепер перевірка системи оповіщення буде здійснюватися на початку кожного місяця. Таким чином органи влади штату хочуть привернути увагу мешканців островів до можливої ​​надзвичайної ситуації.

Нагадаємо, що минулого місяця офіційний Пхеньян неодноразово погрожував нападом на територію США. Гавайські острови знаходяться в 7400 кілометрах від КНДР. Тут живе близько 1,4 мільйона осіб. На островах розташована одна з баз американських Військово-морських сил.

Світлина: монумент в Перл-Харборі на Гаваях, що нагадує про Другу світову війну.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

02.12.2017 13:19 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.