В центре внимания:

На Донбасі потрібні 24 тисячі миротворців

На Донбасі потрібні 24 тисячі миротворців

Провідні інформаційні агенції світу у понеділок, 12 лютого, розповідають про доповідь, підготовану експертом ООН при Колумбійському університеті у Нью-Йорку Ричардом Ґованом за дорученням колишнього генерального секретаря НАТО, а нині – радника Президента України Петра Порошенка Андерса Фог Расмуссена.

Цей документ заплановано презентувати 17 лютого на Мюнхенській конференції з безпеки. У ньому сказано, що для врегулювання конфлікту на Сході України, туди слід скерувати близько 20 тисяч військовослужбовців з країн, що не входять до НАТО, а також чотири тисячі поліцейських. Це дозволить, зокрема, провести на Донбасі місцеві вибори.

Щодо національного складу контингенту, то рекомендовано залучити до нього представників таких європейських країн як Швеція, країн з досвідом участі у миротворчих місіях (наприклад – Бразилія), а також держав, які користуються довірою Росії – Білорусь. Станом на сьогодні конфлікт на Донбасі моніторять понад 700 спостерігачів Організації з безпеки і співпраці у Європі (ОБСЄ).

Світлина: Петро Порошенко і Андерс Фог Расмуссен.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

13.02.2018 0:48 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.