В центре внимания:

На Донбасі фронт горить

На Донбасі фронт горить

Тут мається на увазі не вогонь з різних видів зброї, а полум’я у буквальному розумінні. Проросійські бандформування вирішили скористатися спекою, яка висушила траву, і повсюдно зайнялися підпалами.

Про це розповів речник Міністерства оборони з питань АТО Олександр Мотузяник на брифінгу 19 серпня. Зокрема він сказав: «Ворог продовжує широко застосовувати запалювальні боєприпаси і дотримується тактики випаленої землі. Бойовики навмисно, застосовуючи ці боєприпаси, підпалюють поля та лісосмуги на лінії розмежування сторін з метою витіснення підрозділів сил АТО з займаних позицій».

Впродовж недавніх днів такі випадки зафіксовано поблизу Зайцевого, Катеринівки, Мар’їнки, Новотошківського і Верхньоторецького. Відтак нашим хлопцям доводиться перекваліфіковуватися на пожежників, хоча це часом пов’язане з ризиком для життя. А ще ці підступні дії ворога завдають шкоди мирним оселям. Наприклад, в одному з житлових кварталів Зайцевого після влучання запалювальних боєприпасів загорілося кілька будинків.

Світлина: речник з питань АТО Олександр Мотузяник.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

19.08.2017 18:56 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.