В центре внимания:

На «зеленому тарифі» заробляють фірми близькі до львівських нардепів та міністра

Громадський рух "Чесно" підрахував, що отримують 12 фірм п'ятьох нардепів чи членів їх родин, десять фірм вісьмох екс-помічників шістьох народних депутатів, чотири фірми трьох помічників екс-народних депутатів, з яких два — чинні міністри і голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації. Про це йдеться у статті оприлюдненій на "Економічній правді".

Так, син народного депутата з Львівщини Богдана Дубневича Павло Дубневич є співзасновником ТОВ "Ліг агро", якій належить сонячна електростанція "Озерна", що у Яворівському районі.

Екс-помічник народного депутата Тараса Козака Роман Гриб є співзасновником ТОВ "Вінсолар", якій належить сонячна електростанція у с. Трибусівка у Вінницькій області.

Помічник екс-нардепа, а тепер Міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака, Володимир Федорчук є співзасновником ТОВ "Альтген" і ТОВ "ГК Енергоперспектива", що володіють малими гідроелектростанціями у різних областях (Хмельницька, Миколаївська, Закарпатська).

Довідка: Зелений тариф – економічний механізм, спрямований на заохочення генерації електроенергії відновлюваною енергетикою.

Інфографіка руху "Чесно".

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

16.11.2017 8:08 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.