В центре внимания:

На кордоні з Польщею рух розблоковано, – МВС

Про це йдеться на сайті МВС України.

Сьогодні на кордоні з Польщею акцій протесту так званих "човників", які обурені новими податковими обмеженнями на ввезення товарів з-за кордону, немає.

Згідно з даними Держприкордонслужби, станом на 12:00 год. ситуація із чергами на кордоні з Польщею така: Угринів – 80 авто, Рава-Руська – 215 авто, Грушів – 60 авто, Краковець – 225 авто, Шегині – 195 авто, Смільниця – 20.

Нагадаємо, вчора, 10 січня, громадяни перекрили рух у пунктах пропуску "Рава-Руська", "Шегині", а також у с. Роснівка, що за 10 км перед Краківцем.

"Патрульні поліцейські Львівської та Волинської областей вчора повністю забезпечили публічну безпеку. Правоохоронці підтримували діалог з протестуючими. Жодних порушень законодавства зі сторони громадян не було", – йдеться у повідомленні МВС України.

Зазначимо, вперше "човники" перекрили пункт пропуску "Рава-Руська–Гребенне" 4 січня.

Як розповіла Варіантам вчора очільниця "Асоціації платників податків України у Львівській області" Лілія Долінська, внесені зміни до Митного кодексу скоротили кількість нелегальних товарів, ввезених з-за кордону так званими "човниками", а також зменшили черги на кордоні з Польщею.

Нагадаємо, з 1 січня 2018 року в Україні набрав чинності закон про податкові обмеження на часте ввезення товарів з-за кордону. Тепер правила безмитного ввезення товарів в ручному або супровідному багажі сумою до 500 євро (в аеропортах до 1000 євро) і з вагою до 50 кг діятимуть для тих, хто був відсутній в Україні понад 24 години і в'їжджає в країну не частіше, ніж раз на 72 години.

При більш частому в'їзді без податків можна ввезти товари на суму тільки до 50 євро.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

12.01.2018 2:41 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.