В центре внимания:

На Львівщині виявлено махінації з газом

На Львівщині виявлено махінації з газом

У середу, 17 січня, Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) повідомило на своєму офіційному сайті про затримання у Львові чотирьох службових осіб товариств з обмеженою відповідальністю «Енергія-Новий Розділ», «Енергія-Новояворівськ» та «Енергія». Їх підозрюють у заволодінні понад 300 млн кубічних метрів природного газу Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» на суму понад 1,4 мільярда гривень (майже $ 49 мільйонів). Проведено обшуки в офісних та житлових приміщеннях.

За даними слідства, з метою здешевлення тепла для населення «Нафтогаз» постачав двом комерційним ТЕЦ Львівщини газ за цінами, суттєво нижчими від ринкових. Але понад 300 млн кубометрів такого «пільгового» палива було використано у власній господарській діяльності для виробництва електрики, яку в подальшому реалізували за тарифом, визначеним виходячи із собівартості електроенергії, виробленої з газу за ринковою ціною.

Інтернет-газета «Українська правда» наголошує, що за даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб кінцевими бенефіціарами всіх трьох названих компаній є народні депутати від Блоку Петра Порошенка брати Ярослав і Богдан Дубневичі (на світлині).

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

18.01.2018 0:20 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.