В центре внимания:

На Львівщині злодій вкрав велосипед, банку смальцю, настоянку та салат «Аджика»

На Львівщині злодій вкрав велосипед, банку смальцю, настоянку та салат «Аджика»

Уродженець Дніпропетровської області у Буську отримав строк до трьох років позбавлення волі за вчинення крадіжки. Про це «Буському порталу» стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

23 квітня 2017 року чоловік, близько 18.50 год. з метою вчинення крадіжки, шляхом злому вхідних дверей, проник у підвальні приміщення іншої оосби, що в м. Буську, пл. Ринок,26, звідки таємно викрав велосипед ««Corratec» вартістю 2600,00 гривень, належний останньому, скляну банку 1 л зі смальцем 50 грн., скляну банку 0,5 л зі смальцем домашнім 25 грн., банку 0,350 л із салатом «Аджика» – 20 грн, скляну банку 1 л з домашньою настоянкою 25 грн., завдавши шкоду потерпілому на загальну суму 2720,00 грн.
Допитаний в якості обвинуваченого чоловік винуватим себе у вчиненні кримінального правопорушення визнав повністю і не заперечує проти визнання недоцільним дослідження доказів по даному епізоді, що приймається судом, оскільки обставини викрадення чужого майна з підвальних приміщень іншої особи не оспорюються учасниками процесу і суд немає сумніву у добровільності та істинності їх позицій.
Оцінюючи перевірені докази по справі, в їх сукупності, суд прийшов до висновку, що винуватість чоловіка у таємному викраденні чужого майна (крадіжка) вчинена повторно, поєднана з проникненням у інше приміщення, доведена, кваліфікація його злочинних дій за ст.185 ч.3 КК України – вірна.
Обираючи міру покарання обвинуваченому, суд враховував ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу винуватого, який раніше не судимий, обставини справи, які пом’ягшують покарання, щире каяття у вчиненому злочині, разом з тим, згідно ст. 12 КК Ураїни, вчинене кримінальне правопорушення відноситься до тяжкого злочину, а тому вважає, що обравши покарання у вигляді позбавлення волі буде необхідним і достатнім для його виправлення та попередження нових злочинів.
Суд чоловіка визнав винуватим за ст.185 ч.3 КК України та визначив покарання у вигляді 3 (трьох) років позбавлення волі.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

31.07.2017 18:59 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.