В центре внимания:

На Львівщині зменшилося виробництво хімічної продукції

На Львівщині зменшилося виробництво хімічної продукції

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, на підприємствах переробної промисловості виробництво збільшилося на 30%, добувної промисловості і розробленні кар’єрів – на 2,9%; на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – зменшилося на 4,8%.

У переробній промисловості збільшення обсягів промислової продукції
відбулося на підприємствах з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 46,9%), машинобудування (на 46,4%), з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 31,2%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 18,5%), з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 3,4%).

Натомість зменшили випуск промислової продукції підприємства з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 25,4%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 3,6%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 2,7%).

Нагадаємо, у січні-листопаді 2017 року, порівняно з 2016 роком, виробництво промислової продукції у області збільшилося на 5,1%.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

02.03.2018 7:01 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.