В центре внимания:

На Львівщині знеструмило 15 сіл та два міста

Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Вчора, 15 серпня, у Перемишлянському районі о 09:45 год. через пошкодження в електромережах тимчасово без електропостачання частково залишилось 5 населених пунктів: Білка, Брюховичі, Вовків, Мерещів, Осталовичі.

Цього ж дня о 10:10 год. без світла також частково залишилося село Вільховець.

На Радехівщині о 08:48 год. через пошкодження в електромережах тимчасово було знеструмлено село Новий Витків, у Городоцькому районі – тимчасово без електропостачання залишились села Бартатів та Суховоля, а у Жовківському районі – села Вʼязова.

У Пустомитівському районі о 16:49 год. через пошкодження в електромережах тимчасово без електропостачання частково залишилося село Щирець, а о 20:57 год. – село Ставчани, зокрема частково промзона заводу "Майола", ПП "Оліяр". Відновлювальні роботи все ще тривають.

На Золочівщині сьгоодні о 00:25 год. тимчасово без електропостачання повністю залишилися три села: Богутин, Чижів, Торгів. Роботи з ліквідації пошкоджень стартували сьогодні зранку.

Також у Львові о 21:00 год. через пошкодження внутрішньо будинкових комунікацій тимчасово без електропостачання залишились мешканці будинку №26 на вул. Панаса Мирного та мешканці будинку №9 на вул. С.Васильківського.

Натомість у Бориславі о 21:30 год. через пошкодження міських електромереж тимчасово без електропостачання залишились мешканці буд №50а на вул. Залізняка.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

16.08.2017 11:52 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.