В центре внимания:

На Львівщині керівник лісопідприємства завдав державі збитків на 2,7 мільйона гривень

На Львівщині керівник лісопідприємства завдав державі збитків на 2,7 мільйона гривень

Як встановили працівники Управління захисту економіки у Львівській області, спільно з працівниками обласної прокуратури, керівник одного з державних лісопідприємств, зловживаючи службовим становищем та вчинивши службове підроблення, укрив незаконні рубки дерев та здійснив розтрату лісопродукції.
Під час досудового розслідування у кримінальному провадженні, відкритого за ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України та ч.2 ст.366 (службове підроблення) КК України, правоохоронці встановили, що у 2015 році між державним підприємством та іноземною компанією був укладений договір на поставку тисячі кубометрів товару з деревини хвойних порід (сосна, ялина та смерека) для технологічних потреб. Вартість одного кубометру товару, згідно умов контракту, становила 20,5 євро, а кошти іноземна компанія мала перерахувати до кінця 2015 року передоплатою та у повному об’ємі.
Проте, незважаючи на умови діючого договору, директор лісопідприємства уклав, підписав та скріпив відтиском печатки новий контракт із цією ж фірмою на поставку тієї ж кількості деревини, вилучивши з нього пункти щодо обов’язкової стовідсоткової передоплати. У подальшому державне підприємство здійснило поставку товару, однак жодних коштів від іноземної компанії на рахунки лісопідприємства так і не надійшло.
Таким чином директор здійснив розтрату лісопродукції та завдав підприємству збитків на суму майже 1,2 мільйона гривень.
Окрім того правоохоронці встановили, що чиновник укрив виявлені незаконні рубки дерев на території підприємства – зокрема, з книги лісопорушень, в якій фіксуються всі виявлені незаконні рубки дерев, були викреслені відомості про виявлені незаконні рубки 310 кубометрів деревини, внаслідок яких підприємству було завдано збитків на майже 1,6 мільйона гривень.
З метою забезпечення відшкодування завданих збитків суд наклав арешт на три приватних будинки, що належать директору лісопідприємства, а також на його земельну ділянку та гараж.
Проводиться досудове розслідування.
Відділ комунікації поліції Львівської області
за матеріалами УЗЕ у Львівській області

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

01.08.2017 2:01 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.