В центре внимания:

На Львівщині на 14% збільшилося виробництво ліків

На Львівщині на 14% збільшилося виробництво ліків

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря виробництво збільшилося на 3,6%, у переробній промисловості – на 1,9%, у добувній промисловості і розробленні кар’єрів – на 0,6%.

У переробній промисловості збільшення обсягів промислової продукції відбулося на підприємствах з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 14,7%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 9,2%), текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 8,1%)

Виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів зросло на 4,3%, виробництво гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції –на 1%, металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин і устатковання – на 0,5%.

Зменшили випуск промислової продукції підприємства машинобудування (на 4,4%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 4%).

Нагадаємо, у січні-червні, порівняно з першими місяцями 2016 року, виробництво промислової продукції у області збільшилося на 1%.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

28.08.2017 23:03 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.