В центре внимания:

На Пустомитівщині посадили двох збочених рецедивістів-гастролерів

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.
Львівської місцевою прокуратурою №3 здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадженні про обвинувачення двох жителів Дніпропетровської області у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 186, ч. 1 ст. 187, ч. 2 ст. 187, ч. 1 ст. 153, ч. 2 ст. 153 КК України.

Впродовж 2015 року вони на території Пустомитівського та Яворівського районів Львівської області вчиняли грабежі, розбої та злочини проти статевої свободи.
Зокрема, з метою особистого збагачення, зловмисники вчинили 13 розбійних нападів, використовуючи значну фізичну перевагу перед потерпілими, завчасно заготовлені ножі та погрожуючи застосуванням фізичного насильства. В результаті чого їм вдалось заволодіти грошовими коштами, мобільними телефонами та золотими виробами потерпілих.

Крім того, після заволодіння майном у двох потерпілих, злочинці вчинили насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом.
Відтак, Пустомитівським районним судом Львівської області враховано доводи прокурора та одного із злочинців, який раніше неодноразово судимий за аналогічні злочини, засуджено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна, а його співучасника – до 8 років позбавлення волі також з конфіскацією майна.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

18.07.2017 9:16 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.