В центре внимания:

На Сихові збудують спорткомплекс вартістю 200 мільйонів

На Сихові збудують спорткомплекс вартістю 200 мільйонів

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Переможцем конкурсу є ТАМ «Кудін», а площа земельної ділянки, виділеної під будівництво цього спортивного комплексу складає 14,6 тис кв.м і знаходиться між ТЦ «ВАМ», ТЦ «Інтерсіті» і парком Івана-Павла ІІ на Сихові.

За словами начальника управління архітектури та урбаністики міськради Юліана Чаплінського, площа спортзалів становитиме 9 тис кв.м, також архітектор Віктор Кудін, автор проекту, врахував елементи роздягалок, мотель для спортсменів і розсувні трибуни, які можна складати і розширювати у зал для тренувань.

Вартість усіх робіт становитиме 200 млн грн, відтак міський голова Львова Андрій Садовий запропонував передбачити у бюджеті на 2018 рік 10 млн грн на будівництво спорткомплексу.

«Я думаю, що приблизно 10 млн гривень нам треба передбачити на цей комплекс у бюджеті наступного року, щоб ми могли оплатити першу частину будівельних робіт», – зазначив Андрій Садовий.

На Сихові збудують спорткомплекс вартістю 200 мільйонівНа Сихові збудують спорткомплекс вартістю 200 мільйонівДодамо, 20 жовтня виконавчий комітет вирішив оголосити Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію щодо реконструкції культурно-освітного центру ім. О. Довженка на Сихові та благоустрій площі перед ним.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

01.11.2017 15:08 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.