В центре внимания:

На Яворівщині держслужбовці "наварили" майже півмільйона гривень

Про це повідомила прес-служба Головного управління Національної поліції у Львівській області.

На Яворівщині правоохоронці викрили факт розкрадання бюджетних коштів, призначених на виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва загальноосвітньої школи. Сума збитків склала 441 700 грн.

Як встановили поліцейські, у межах виконання договору проектна організація впродовж 2010 та 2015 років розробляла проектно-кошторисну документації для будівництва середньої загальноосвітньої школи у Яворівському районі.

Разом із тим встановлено, що розрахунок вартості проекту не відповідав фактично виконаним роботам. Загальне завищення вартості робіт із виготовленню проектної документації становить 441 700 грн.

На даний час будівництво школи так і не розпочали.

Службовим особам, які затверджували акти приймання робіт, з яких двоє є керівниками проектної організації, повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.191 (розкрадання у великих розмірах) КК України, а також ч.2 ст.366 (службове підроблення) КК України.

Їм загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 8 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

24.01.2018 17:49 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.