В центре внимания:

Небойові втрати Українського війська

Небойові втрати Українського війська

У вівторок, 28 листопада, вітчизняні інтернет-видання повідомили про два дуже подібних трагічних випадки, що сталися у різних військових підрозділах впродовж однієї доби.

Сьогодні вночі у Бердянську Запорізької області підірвався 22-річний солдат однієї з військових частин Повітряного командування «Схід». Те що сталося, не було пов’язане з виконанням службових обов’язків. Окрім загиблого, більше ніхто не постраждав. А напередодні в Одеській області від вибуху гранати загинув військовослужбовець Військово-морських сил України. Тут теж інших постраждалих не було.

Ці свіжі факти поповнили низку небойових інцидентів, які останнім часом призводили до загибелі військових. Наприкінці минулого року четверо з них втратили життя через необережне поводження з гранатою, а ще один наклав на себе руки у зоні АТО. На початку січня через неправильне поводження зі зброєю в одній з військових частин зони АТО загинули двоє бійців. У лютому через вибух гранати сталася трагедія на полігоні у Житомирській області. Перелік можна продовжити. А загалом, як повідомив нещодавно головний військовий прокурор Анатолій Матіос, з 2014 року понад 10 тисяч українських військових були поранені або загинули не через бойові дії.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

28.11.2017 15:38 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.