В центре внимания:

Недружній вчинок влади міста Холма

Недружній вчинок влади міста Холма

Інформаційна агенція ZIK розповідає про нього у середу, 28 березня. Раніше планувалося, що у цьому польському місті, у сквері навпроти православної церкви буде встановлено пам’ятник українському історику та державному діячеві Михайлові Грушевському. Однак міська рада Холма вирішила спорудити там монумент місцевому діячеві, публіцисту Казімєжу Черніцькому.

«Українське товариство» у мережі Facebook наголошує: «Спорудження у сквері навпроти православної церкви пам’ятника К. Черніцькому de facto закриє можливість назвати це місце іменем Михайла Грушевського і спорудити там пам’ятник українському історикові та державному діячеві».

Представники діаспори неодноразово пропонували назвати цей сквер іменем Михайла Грушевського і встановити там пам’ятник на його честь. Адже він народився у 1866 році саме у Холмі. Тепер майже не залишилося шансів, що ці наміри збудуться. Напередодні 150-річного ювілею з дня народження Михайла Грушевського Товариство вчергове зверталося до міської влади з цим питанням. Але там учергове українську громадськість не почули.

Архівна світлина: Михайло Грушевський.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

28.03.2018 21:07 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.