В центре внимания:

Незламна міць «живого ланцюга»

Незламна міць «живого ланцюга»

Ми продовжуємо називати Україну молодою державою. Однак у ній вже є свої, усталенні у новітні часи традиції. Одна з них – «живий ланцюг» з нагоди Дня Соборності.

У понеділок, 22 січня, він котре з’єднав два береги Дніпра У Києві на мосту Патона. Кияни і гості міста прийшли сюди із синьо-жовтими прапорами і вишикувалися у вервечку. Що відрадно – було багато молоді, у багатьох на обличчях намальовано український прапор, панував піднесений настрій.

Спершу учасники акції сформували дві колони – на правому та лівому дніпровських берегах. Одна мала полотнище блакитного кольору, інша – жовтого. Отож, зійшовшись разом, учасники акції не лише утворили живий ланцюг, а й склали на мосту Патона 30-метровий прапор України. Після об’єднання усі виконали гімн України та вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих на Майдані та в АТО. Відбулося й театралізоване дійство, що нагадувало про боротьбу за Україну столітньої давнини.

«Ланцюги Соборності» цього дня відбуваються не лише у столиці та у багатьох інших містах України. Відомо, що такі заходи заплановано у Швеції, Британії, Польщі, Естонії, Канаді, Німеччині та США.

22 січня 1918 року було проголошено незалежність Української народної республіки, а через рік того ж дня на Софійському майдані оголосили про її об’єднання з Західноукраїнською народною республікою. Перший «живий ланцюг» з нагоди Злуки відбувся січні 1990 року і поєднав тоді Київ і Львів.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

22.01.2018 14:08 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.