В центре внимания:

Несимпатичні справи симпатиків Кремля

Несимпатичні справи симпатиків Кремля

Служба безпеки України (СБУ) 12 січня повідомила, що її оперативниками у Запоріжжі проведено санкціоновані обшуки у представників проросійської громадської організації «Союз православный «Радомир» (ГО «Радомир»). Ця сумнівного кшталту структура привернула увагу громадськості та правоохоронців після недавнього побиття двох активістів, які підтримали акцію «#принесиляльку».

Нагадаємо, що на початку року у Запоріжжі священик Московського патріархату (МП) відмовився відспівати трагічно загиблого хлопчика, бо той був хрещений Українською Православною Церквою Київського патріархату. Після цього обурливого інциденту блогер Юрій Гудименко закликав українців приносити іграшки до храмів МП. Ініціативу підтримали небайдужі. Але 6 січня біля церкви Петра і Февронії у Запоріжжі активістів побили невідомі у масках. Тоді було встановлено, що нападники належали до ГО «Радомир» і надавали так звані «охоронні послуги» Запорізькій Єпархії МП.

Під час обшуків з’ясувалося, що проводили їх не дарма. У представників ГО «Радомир» вилучили незареєстровану автоматичну вогнепальну зброю, холодну зброю, значну кількість набоїв, медалі «патріот Росії», проросійську символіку, роздруківки з текстами антиукраїнського змісту.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

13.01.2018 1:09 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.