В центре внимания:

Несподіваний хід адвокатів Віктора Януковича

Несподіваний хід адвокатів Віктора Януковича

Як пише у четвер, 3 серпня, сайт «Апостроф», з’явилася обставина, здатна значною мірою нейтралізувати офіційне звинувачення президента-втікача у державній зраді. Зараз уже далеко не всі пам’ятають, що у лютому 2014 року було укладено угоду про мирне врегулювання політичної кризи. Її тоді підписали й міністри закордонних справ Польщі, Франції та Німеччини.

І ось тепер оприлюднено фотокопії письмових звернень Віктора Януковича до них, як до гарантів виконання цієї угоди. Вони, начебто, відправлені з Донецька 22 лютого 2014 року. Тодішній президент України просить у трьох європейських держав допомоги в наведенні конституційного порядку в Україні за допомогою військових або поліцейських миротворчих місій.

Якщо такі листи справді були тоді надіслані, то державному обвинуваченню доведеться переробляти значну частину своїх аргументів в суді, твердить джерело видання у Генпрокуратурі. Бо виявиться, що до очільників зовнішньополітичних відомств Франції, Німеччини та Польщі Віктор Янукович звертався раніше, ніж датований його лист президенту Росії Володимиру Путіну. А це позбавляє переконливої доказовості звинувачення, що президент-утікач від самого початку і свідомо сприяв планам захоплення Росією частини територій України.

Усієї справи про держзраду це, безперечно, не розвалить. Але значно ускладнить і розтягне у часі судовий процес.

Несподіваний хід адвокатів Віктора Януковича

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

04.08.2017 1:23 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.