В центре внимания:

Неспокійний вечір неділі

Неспокійний вечір неділі

Прес-центр штабу АТО оприлюднив 31 липня чергове зведення із зони бойових дій на Донбасі. З нього вкотре дізнаємося, що для терористів вихідних днів не буває. Судячи з відносної тиші, яка панувала до обіду, могло скластися враження, що неділя мине спокійно. Однак далі промосковські бандформування наче прокинулися, а після шостої вечора вже активно розгорнули свою злочинну діяльність.

Загалом минулої доби окупанти 26 разів відкривали вогонь по українських позиціях. Четверо наших військовослужбовців отримали поранення. Підрозділи сил АТО не відмовчувалися і на більшість ворожих обстрілів відповідали щільним вогнем.

На Луганському напрямку, де знову було найскладніше, після 21 години під мінометним вогнем опинились наші опорні пункти у Кримському. А ще бойовики обстріляли три населених пункти з піхотного озброєння. На Маріупольському напрямку сепаратисти гатили з мінометів калібру 82 міліметри у районах Павлополя та Гнутового. А на Донецькому під вогнем опинилися наші укріплення поблизу чотирьох населених пунктів, до числа яких вже традиційно увійшла Авдіївка.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

01.08.2017 3:01 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.