В центре внимания:

Не забываем про основную боль: известный волонтер указала на важную тенденцию среди украинцев

Не забываем про основную боль: известный волонтер указала на важную тенденцию среди украинцев

В сети бурно отреагировали на пост известного волонтера Дианы Макаровой, которая указала на важную деталь: украинцы стали забывать о том, что в стране происходит война.

Соответствующий пост волонтер опубликовала на своей странице в Facebook.

«Один загинув, двоє поранено один загинув, двоє поранено… чи пост заїло у прес-центрі, чи так і є — кожен день. Ні, дійсно так і є. Ворожий танк обстрілював… градами вдарили по…кілька репостів, всьо. У перший рік війни волали б всім фейсбуком. Зараз ні. Це все — процентів десять у фейсбуку. Усе інше — саджаємо картоплю, не саджаємо картоплю, худнемо до літа, бігаємо разом, мандруємо туди, мандруємо сюди… До речі, це нормально. Жодного осуду. Я й сама ось збираюсь написати пост про схуднення. У чотирнадцятому мені б це в голову не влізло, аж ось — між потребами фронту, між розповідями про фронт — так, пост про схуднення, а чом би й ні? Головне — за цим не забувати про потреби фронту. Про основний біль, про те, чим живемо і дишемо», — написала Макарова.

Не забываем про основную боль: известный волонтер указала на важную тенденцию среди украинцев

«Просто, Діанко, так багато було про смерть, що вона стала буденною частиною життя. Ми вже нероздільні з цією війною. І це страшно. Страшно коли забуваєш з чого все почалося і за що власне воюємо. І про схуднення і про картоплю і про яблуневий цвіт потрібно — бо це першопричина. Ми не хочемо щоб хтось заважав нам, генетичним агроельфам, в сьомому поколінні хліборобам, садити картоплю», «Я стала дерев`яною, тільки рахую смерті(«, «Ті хто так чи інакше пам’ятають про фронт — стали писати менше. Бо чого про нього писати? А ті для кого фронт був далеко…. Для тих він став ще далі», — комментируют пост волонтера пользователи.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

24.04.2018 2:49 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2023 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.