В центре внимания:

Нова версія катастрофи російського літака у Сирії

Нова версія катастрофи російського літака у Сирії

Інтернет-портали світу у середу, 7 березня тиражують новину, що Сирійське угруповання «Джейш аль-Іслам» записало на свій рахунок збитий напередодні Ан-26 з російськими військовими на борту. Зокрема у тексті заяви ці дії названо відповіддю на операцію урядових сил у Східній Гуті. Вказано також, що літак було обстріляно з кулеметів.

Останнє твердження не збігається з офіційною інформацією, наданою від імені Міністерства оборони Росії. Адже, повідомляючи 6 березня про катастрофу Ан-26, відомство наголошувало, що вогневої дії на літак не було. Основною версією катастрофи назвали технічну несправність. Хоча не виключено, що літак таки було підбито. Розташоване неподалік від Дамаска місто Східна Гута у лютому зазнало інтенсивного обстрілу з боку урядових військ, що призвело до загибелі сотень мирних жителів. А «Джейш Аль-Іслам» – одне з тих угрупувань, які діють саме у районі Східної Гути.

Військово-транспортний літак Ан-26 впав 6 березня, не долетівши близько 500 метрів до злітно-посадкової смуги на російській авіабазі Хмеймім у Сирії. Загалом на борту знаходилися 39 осіб. Пізніше уточнили, що у їх числі були генерал-майор і 26 офіцерів.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

08.03.2018 0:48 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.