В центре внимания:

Нова спроба тиску на Міхеіла Саакашвілі

Нова спроба тиску на Міхеіла Саакашвілі

Колишній президент Грузії й очільник Одещини написав 2 вересня на своїй сторінці у мережі Facebook: «Сьогодні на світанку 8 представників МВС Авакова затримали мого брата Давида Саакашвілі, коли він виходив з дому в Києві й вивезли в невідомому напрямку. Він юрист, мав посвідку про проживання в Україні, мабуть, таким чином намагаються вплинути на мене, щоб я передумав повертатися. Ви дуже погано мене знаєте, це якраз ще більше зміцнює мою рішучість захищати Україну та українців від бариг і їх свавілля».

Як згодом повідомили офіційні особи, Давида Саакашвалі затримали за порушення режиму перебування в країні. Поліцейські відвезли його у Печерський райвідділ Державної міграційної служби столиці. Але згодом відпустили. Пояснень з приводу цього інциденту наразі не надходило.

Нагадаємо, що 26 липня стало відомо про позбавлення Міхеіла Саакашвілі громадянства України. Після цього він відвідав кілька європейських країн. А нещодавно оголосив, що повернеться до України 10 вересня через контрольно-пропускний пункт «Краковець».

Світлина: Давид Саакашвалі.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

02.09.2017 17:07 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.