В центре внимания:

Нові висновки щодо Смоленської катастрофи

Нові висновки щодо Смоленської катастрофи

Про них повідомляють у четвер, 11 січня, провідні інформаційні агенції світу, розповідаючи про засідання комісії Міністерства оборони Польщі, на якій основною причиною загибелі президентського літака під Смоленськом у 2010 році названо вибух на борту.

Нагадаємо, що 10 квітня 2010 року в результаті катастрофи польського повітряного лайнера Ту-154М загинули 96 осіб, у тому числі й президент Лех Качиньський. Розслідування трагедії триває досі. Російська влада причиною катастрофи назвала помилку пілота. Однак консервативний уряд Польщі, що прийшов до влади у 2015 році, ініціював повторне розслідування трагедії.

І ось тепер на підставі звіту експерта у галузі дослідження авіаційних подій Френка Тейлора спеціальна комісія прийшла до висновку, що ліве крило літака було зруйноване вибухом зсередини. Також сказано, що джерел детонації було кілька, а дерево, з яким літак зіткнувся при падінні, не можна вважати причиною первинного руйнування крила. Ці твердження названо одними «з ключових висновків технічного звіту».

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

11.01.2018 13:49 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.