В центре внимания:

Ніколя Саркозі скаржиться на пекло

Ніколя Саркозі скаржиться на пекло

Про це пише у четвер, 22 березня, інтернет-видання ВВС з посиланням на авторитетну газету Le Figaro. Колишній Президент Франції, коментуючи звинувачення, висунуті проти нього, заявив: «Цей наклеп перетворив моє життя на справжнє пекло».

Наразі Ніколя Саркозі звільнили з-під арешту після тривало допиту. Його звинувачують у тому, що під час своєї передвиборної кампанії в 2007 році він отримував фінансову допомогу від тодішнього лідера Лівії Муаммара Каддафі. Сам 63-річний екс-президент звинувачення категорично відкидає. Агенція Франс прес з посиланням на джерела у прокуратурі підтверджує, що Ніколя Саркозі відпущений на волю, проте не вдалося дізнатися, чи зняті з нього підозри.

Ще у січні з приводу розслідування цієї справи у Лондоні за підозрою у відмиванні грошей був заарештований колишній радник Ніколя Саркозі Александр Джурі, який зараз намагається уникнути екстрадиції до Франції. Це громадянин Швейцарії, бізнесмен, якого називали посередником у переговорах з лівійськими спонсорами. Він відкидає всі звинувачення на свою адресу, і стверджує, що розслідування політично вмотивоване.

У 2007 році тодішній Президент Франції Ніколя Саркозі уклав низку великих торгових угод з Лівією.

Архівна світлина: Ніколя Саркозі і Муаммар Каддафі.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

22.03.2018 14:00 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.