В центре внимания:

Німеччина: крок у бік «великої коаліції»

Німеччина: крок у бік «великої коаліції»

Ним можна назвати рішення позачергового з’їзду німецьких соціал-демократів, прийняте у неділю, 21 січня, у Бонні. Далося воно не надто легко. За проведення офіційних переговорів про створення урядової коаліції з консервативним блоком ХДС / ХСС проголосували 362 делегати з’їзду, а проти висловилися 279. Основою для дискусії стане 28-сторінковий документ, прийнятий внаслідок попередніх консультацій у середині січня.

Отож, переговори про формування «великої коаліції» будуть вести Соціал-Демократична партія Німеччини (СДПН) з одного боку, а іншого – Християнсько-демократичний союз (ХДС), очолюваний федеральним канцлером Анґелою Меркель, і Християнсько-соціальний союз, що входить з ним у блок. Позитивного результату, якщо його вдасться досягти, доведеться чекати принаймні зо два тижні. Але навіть по тому вирішальне слово належатиме загальнопартійному голосуванню соціал-демократів. А у ньому візьмуть участь понад 440 тисяч членів СДПН.

Світлина DPA: голова фракції СДПН у бундестазі Андреа Налес і лідер партії Мартін Шульц задоволені рішенням з’їзду у Бонні.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

21.01.2018 20:48 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.