У самому центрі подій:

Облрада Львівщини обиратиме керівника психіатричної лікарні

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Зокрема, управління майном спільної власності Львівської облради оголосило конкурс на заміщення посади головного лікаря комунального закладу Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня», що на вул. Кульпарківській, 95 у Львові.

Документи від кандидатів приймають до 11 вересня, а перше засідання конкурсної комісії із відбору прентендентів на посаду відбудеться 20 вересня.

Усі кандидати мають мати стаж роботи за лікарською спеціальністю не менше 10 років та за фахом «Організація управління охороною здоров’я» – не менше 8 років.

Зазначимо, на початку січня начальник управління спільної власності Львівської облради Микола Бандра підписав наказ про призначення завідувача лікувально-реабілітаційного відділення кризових станів №31 Олександра Губара на посаду в.о. головного лікаря КЗ «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня» до призначення нового директора закладу.

До цього головним лікарем лікарні був Олександр Фільц.

Нагадаємо, у березні депутати Львівської облради проголосували за порядок проведення конкурсу та призначення керівників комунальних закладів області.

А нещодавно у Львівській психлікарні хворий, який перебував на примусовому лікуванні за вбивство свого батька, уламками скла травмував 10 людей.

Источник

Читайте також
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

11.08.2017 6:15 | Ольга Рубайло

Пошук:

Пошук
Останні новини міста та суспільства
Орбіта Львів VK
Орбіта Львів у Facebook
Орбіта Львів у Твіттері
Орбіта Львів у Google+
Усі права захищено © 2001-2017 Орбіта Львів
Будь яке копіювання матеріалів з сайту orbita-lviv.com без посилання на джерело забороняється.