В центре внимания:

Облрада Львівщини передбачила 46 мільйонів на виплати малозабезпеченим мешканцям області

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Сьогодні на сесії Львівської обласної ради депутати затвердити Комплексну програму соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2018 – 2020 роки.

Зокрема, йдеться про виділення 46 453,98 тис грн з обласного бюджету на 2018 рік для виплат матеріальної допомоги малозабезпеченим мешканцям області.

Також із цих коштів депутати перевізникам компенсовуватимуть пільговий проїзд автомобільним та залізничним транспортом.

У перелік входять: виплата допомоги ветеранам УПА; відшкодування витрат на поховання учасників національно-визвольних змагань; надання одноразової допомоги малозабезпеченим мешканцям області за їхніми зверненнями до голови Львівської ОДА, голови обласної ради та депутатів обласної ради; надання допомоги на придбання навчального приладдя дітям із багатодітних сімей та потерпілим внаслідок надзвичайних ситуацій.

Крім цього депутати передбачили фінансову підтримку громадських і благодійних організацій, діяльність яких спрямована на вирішення гострих соціальних проблем області, а також погодили дофінансування мікропроектів ГО та благодійних організацій, які спрямовані на покращення якості життя соціально незахищених верств населення області.

Зазначимо, станом на 1 жовтня в області проживають 29 199 малозабезпечених сімей, у тому числі 11 499 малозабезпечених багатодітних сімей; 33 669 дітей з інвалідністю; 8 570 громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; 1511 ветеранів УПА; 10 176 реабілітованих та потерпілих від політичних репресій.

Нагадаємо, сьогодні депутати Львівської облради внесли зміни до бюджету Львівщини-2017, де передбачили 3 млн грн на виплату компенсацій за пільговиків.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

06.12.2017 5:48 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.