В центре внимания:

Облрада Львівщини просить уряд не забирати у місцевої влади кошти від екологічного податку

Сьогодні на сесії Львівської обласної ради депутати прийняли звернення до Кабінету міністрів та Верховної Ради щодо розподілу коштів екологічного податку.

Депутати наголошують, що у держбюджеті на 2018 рік передбачається внесення змін до розподілу відсотків зарахування екологічного податку між державним і місцевими бюджетами.

Зокрема, відтепер податок зараховуватиметься по 50% до державного бюджету та місцевих бюджетів, замість 20% до державного бюджету та 80% до місцевих бюджетів.

"Таким чином, до спеціального фонду місцевих бюджетів з 2018 року зараховуватиметься лише 50% відрахувань екологічного податку, у тому числі 15% – до бюджетів міст, сіл, селищ та об’єднаних територіальних громад, 35% – до обласних бюджетів. Вважаємо, що прийняття таких змін є неприпустимим", – йдеться у зверненні.

Зміни до розподілу відсотків зарахування екологічного податку, за словами, депутатів, суперечить принципу децентралізації, адже органи місцевого самоврядування на місцях краще обізнані з екологічними проблемами насвоїх територіях; території, де розміщені найбільші забруднювачі, мають отримувати найбільшу компенсацію для вирішення своїх екологічних проблем, а також ці зміни ставлять під загрозу реалізацію державної та регіональної екологічної політики на місцях.

"З огляду на зазначене вище, Львівська обласна рада звертається з вимогою переглянути і внести зміни в Державний бюджет України в частині розподілу коштів екологічного податку", – йдеться у зверненні.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

21.12.2017 21:00 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.