В центре внимания:

Облрада і ЛОДА думають що робити з дитячим кардіоревматологічним санаторієм

Сьогодні у обласній раді відбувся круглий стіл під керівництвом заступника голови облради Володимира Гірняка, на якому депутати, посадовці облдержадміністрації та громадськість обговорили реорганізацію Комунального дитячого кардіоревматологічного санаторію, що у Львові на вулиці Коновальця, 116.

Як повідомила директор департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Ірина Микичак, за статистичними даними зараз є значно менше хворого на певні захворювання населення. Відтак немає потреби в утриманні низки вузькопрофільних закладів.

Володимир Гірняк заявив, що санаторій однозначно реорганізовуватимуть. Відповідне рішення прийматиме обласна рада, після чого обговорять дії щодо майна санаторію та приміщення.

"На даний заклад виділяють щороку більше двох мільйонів гривень. Сьогодні директор департаменту охорони здоров'я і головний лікар ОХМАТДИТу чітко сказали, що цей заклад не виконує своїх функцій. Питання реорганізації нема. Люди з цього закладу переходять працювати у ОХМАТДИТ. Ми сьогодні зібрались аби обговорити долю приміщення. Гарантую вам що проведемо ще одне обговорення," – наголосив Гірняк.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

12.10.2017 19:39 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.