В центре внимания:

Обстріляно житлові квартали Авдіївки

Обстріляно житлові квартали Авдіївки

Це сталося у ніч на середу, 11 квітня. Контрольовані кремлівською владою бандформування вели вогонь з боку окупованого Донецька, починаючи з учорашнього вечора. Обстріл припинився аж під ранок. Мирні мешканці, на щастя, встигли сховатися в укриття, де просиділи до ранку. Тому ніхто з них не постраждав. Чого не скажеш про майно людей.

Особливо дісталося від ворога домоволодінням на вулиці Лермонтова. Уламками артилерійських снарядів пошкоджені вікна, двері, паркани, дахи будинків, господарські будівлі. Зараз правоохоронці обстежують територію і надають допомогу жителям.

Наголосимо, що на Донбасі з 00:01 30 березня оголошено Великоднє перемир’я, а обстріли мирних кварталів Авдіївки розпочалися на третій день Свят. Загалом з початку нинішнього перемир’я бойовики обстріляли українські позиції понад три сотні разів.

Минулої доби російсько-терористичні війська ще більше наростили число обстрілів. Вони 64 рази відкривали вогонь по українських позиціях. При цьому четверо українських військовослужбовців зазнали поранень, а один отримав бойове травмування. Усі вони перебувають під опікою медиків.

Обстріляно житлові квартали Авдіївки

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

11.04.2018 12:08 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.