В центре внимания:

Оголошено лист генерала-самогубця

Оголошено лист генерала-самогубця

Його 72-річний боснійський хорват Слободан Пральяк, який випив 29 листопада отруту на суді в Гаазі, написав задовго до свого резонансного вчинку. Про це українські інтернет-портали розповіли 1 грудня з посиланням на хорватське видання Vecernji List.

З повідомлення дізнаємося, що у будинку сім’ї Пральяків у Загребі протягом двох років зберігався конверт, який генерал сказав розкрити у разі його раптової смерті. Отож тепер дружина і діти вправі були це зробити.

У листі Слободан Пральяк розпорядився, щоб його тіло після смерті кремували у присутності найближчих людей, а прах розвіяли над загребським кладовищем Мірогой. Між тим на урядовому рівні вже мали намір обговорити з його рідними деталі похорону. Як бачимо, покійний не уявляв собі життя з тавром військового злочинця, і розрахував свою смерть заздалегідь. Він хотів, щоб представники уряду Хорватії не брали участі в організації похорону і не викликали цим осуду світової спільноти.

Слободан Пральяк також передбачав, що на його похорон можуть зібратися тисячі хорватів, в тому числі лідери держави, а його могила згодом могла б стати об’єктом паломництва. Тому розпланував усе так, аби уникнути подібного сценарію.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

02.12.2017 1:09 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.