В центре внимания:

Ознак підготовки ворожого наступу немає

Ознак підготовки ворожого наступу немає

Діти прифронтової зони увійшли у День знань під постріли донецьких сепаратистів. «Шкільне» замирення так і не настало. В останню добу перед початком навчального року контрольовані кремлівською владою бандформування 24 рази відкривали вогонь по українських позиціях. Правда, використовували при цьому переважно стрілецьку зброю. Про це дізнаємося із зведення прес-центру штабу АТО, оприлюдненого 1 вересня.

Найбільш активно, як і у попередні дні, бойовики чинили збройні провокації на Донецькому напрямку. При цьому приблизно дві третини усіх обстрілів припали на Авдіївську промзону, шахту Бутівка та Зайцеве. На Луганському напрямку загарбники гатили з гранатомету поблизу Катеринівки. І лише на Приморському спостерігалася відносна тиша.

Надійшли й свіжі дані розвідки. Вороже командування зосередилося, в основному, на удосконаленні своїх укріплень, роботі з резервами та бойовому навчанні. Ознак підготовки до наступальних дій не помічено.

На facebook-сторінці прес-центру штабу АТО зараз присутня нова рубрика – «Обличчя захисника». 1 вересня героєм дня став 21-річний Микола Стогнієнко (на світлині). Прийшов на фронт у складі підрозділу «чорних запорожців» і вже настільки добре зарекомендував себе у боях, що йому доручили командувати однією з позицій у Авдіївській промзоні. Ворог тут розташовується зовсім близько, за якихось пів сотні метрів.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

01.09.2017 12:59 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.