В центре внимания:

Окупантам у Криму ввижається «Правий сектор»

Окупантам у Криму ввижається «Правий сектор»

Силовики в анексованому Криму допитали матір активіста «Правого сектора», колишнього члена кримськотатарського руху Марлена Місіратова. Навідалися вони і до його колишньої дружини Асене Місіратової. За її словами, непроханих гостей цікавила причетність Марлена до підриву газопроводу в Алушті у листопаді цього року, хоча сам він вже впродовж тривалого часу не приїжджав на півострів.

Про обшуки у помешканнях Асене Місіратової, яка працює психологом в одній з середніх шкіл Сімферополя, та її колишньої свекрухи, лікаря-терапевта Діляри Місіратової, повідомили у вівторок, 26 грудня, активісти правозахисного руху «Кримська солідарність». А кримський адвокат Едем Семедляев розповів ВВС, що після обшуку Діляру Місіратову посадили в автомобіль і відвезли у будівлю управління Слідчого комітету по Республіці Крим.

У ніч на 1 листопада цього року на південному березі анексованого Росією Криму, неподалік сіл Виноградне і Запрудне сталася аварія на газопроводі середнього тиску. Приблизно у тому ж районі тоді ж впала залізна анкерна опора на високовольтній лінії електропередачі. Як наслідок, без газо- та електропостачання залишилися близько півтори тисячі осіб.

Марлен Місіратов брав участь в АТО у складі добровольчого батальйону, сформованого «Правим сектором».

Світлина: Асене Місіратова.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

26.12.2017 20:48 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.