В центре внимания:

Олександр Тимошенко не приховує доходи і не порушує законодавство, – «Батьківщина»

У відповідь на інформацію, розповсюджену виданням «Бігус.інфо» щодо декларації чоловіка лідера «Батьківщини», прес-служба партії уповноважена заявити таке.

Юлія Тимошенко ніколи не приховувала, що її чоловік має бізнес, отримує доходи та працює у Чеській республіці. Усі також пам’ятають, що за часів Януковича Олександр Тимошенко був змушений отримати політичний притулок в Чехії та проводив правозахисну діяльність з території цієї країни. У деклараціях Юлії Тимошенко за 2015-2016 роки відображені всі дані щодо Олександра Тимошенка, включаючи його доходи, отримані з території Чеської республіки.

Олександр Тимошенко дійсно є членом Громадської організації «Батьківщина Прага», яка згадується у розслідуванні «Бігус.інфо». До того ж чинне українське законодавство не передбачає необхідності для родичів політиків вказувати, членами чи засновниками яких громадських організацій вони є. Додатково звертаємо увагу, що жодних доходів від цієї організації Олександр Тимошенко ніколи не отримував і отримувати не міг.

Щодо іншої компанії, яка згадувалась журналістами, необхідно зазначити, що Олександр Тимошенко не є ані засновником, ані власником, ані бенефіціаром цієї компанії, а також не отримував доходу від цієї компанії, а відтак, відповідно до українського законодавства, відомості про цю компанію не зазначаються в декларації. До того ж відомості про цю компанію є публічними та перебувають в публічному реєстрі підприємств Чеської республіки та ніколи не приховувались Олександром Тимошенком.

Одна з адрес, зазначених у розслідуванні, є адресою квартири, в якій Олександр Тимошенко жив раніше, але припинив нею користуватися до періоду декларування. За іншою адресою розташований будинок, який не перебуває у власності Олександра Тимошенка.

Зазначимо, що у розслідуванні «Бігус.інфо» не йдеться про жодне приховування доходів. Йдеться про відомості, які не стосуються отриманих доходів і щодо яких українське законодавство не висуває чітких вимог про декларування.

Зазначимо також, що під час підготовки даного розслідування автори «Бігус.інфо» не зверталися за коментарями ані до прес-секретаря Юлії Тимошенко, ані до прес-служби партії «Батьківщина».

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

24.02.2018 3:18 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2022 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.