В центре внимания:

Ольга Пужаковська перемогла у конкурсі на очільника Львівського театру ім. Лесі Українки

Сьогодні у Великій сесійній залі ратуші відбувся конкурс на посаду директора-художнього керівника Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки.

Окрім Ольги Пужаковської на посаду претендували також Тарас Кіцинюк, підприємець та колишній актор театру ім. Лесі Українки; Євген Лавренчук, театральний діяч, який розбудував свою кар'єру у Москві під керівництвом Р. Віктюка; Оксана Цимбал, колишня акторка театру ім. Леся Курбаса, яка зараз викладає у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І.Карпенка-Карого; Микола Яремків, актор, режисер та колега Оксани Цимбал по КНУТКТ.

Вислухавши презентації кандидатів, комісія більшістю голосів обрала Ольгу Пужаковську.

У своїй програмі переможиця обіцяє оптимізувати кадровий склад театру, створити дієву рекламну стратегію, зберегти існуючі постановочні напрацювання та вибудувати репертуар за формулою: 20% – дорогі масштабні постановки, 60% – популярні вистави для масового глядача, 20% – театральні експерименти.

Ольга Пужаковська є учасницею організації "Мистецька майстерня "Драбина" та Першої сцени сучасної драматургії "Драма.UA". Також вона працювала у театрі ім. Лесі Українки головною адміністраторкою , а перед тим – піар-менеджеркою.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

04.09.2017 19:38 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.