В центре внимания:

Опозиціонер хоче судитися з Володимиром Путіним

Опозиціонер хоче судитися з Володимиром Путіним

У середу, 1 листопада, на сайті російського політика Олексія Навального вміщено повідомлення, у тексті якого є такі слова: «Ми подаємо в суд і на Путіна, і на його адміністрацію. У суді ми викладемо вичерпні докази того, як міські адміністрації по всій країні діють організовано, синхронно і за явними вказівкам з Москви. Зажадаємо допитати свідків-чиновників і будемо доводити, що всі ці незаконні вказівки віддані особисто Путіним, ніхто інший просто не міг це зробити».

Таке рішення пов’язане з тим, що Олексію Навальному, який заявив про свій намір балотуватися у президенти Росії, влада всіх великих міст відмовляє у проведенні зустрічей з виборцями. Як твердить опозиціонер, щотижня його штаб відправляє близько двох сотень заявок і всюди на них відповідають відмовами.

Цікаво, що минулого понеділка під час зустрічі Володимира Путіна з членами Ради з прав людини її учасники звернули увагу на численні випадки відмов у проведенні мітингів опозиції під непереконливими приводами. Російський президент від прямої відповіді ухилився. Він лише пообіцяв подумати, що можна зробити для користі громадянського суспільства, ще й при цьому заявив що «деякі організатори заходів спеціально загострюють ситуацію, щоб привернути увагу».

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

01.11.2017 18:18 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.