В центре внимания:

Остапович вдруге подав документи на очільника органного залу у Львові

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Львівська міськрада вдруге оголосила конкурс на посаду директора Львівського будинку органної та камерної музики.

Наразі документи на участь подав лише Іван Остапович, який є керівником проекту "Мультимедійна база Львівської філармонії", засновником камерного оркестру Collegium Musicum, арт-директором "Бах Маратону 2015" та Lviv Hindemith Fest 2015.

Нагадаємо, раніше міськрада оголосила конкурс на посаду директора Львівського будинку органної та камерної музики. 23 серпня 5 із 9 членів журі обрали новим директором Юліанна Винницького, який керує закладом з 1988 року. Його єдиним конкурентом був Іван Остапович.

Частина громади Львова, яка виступила проти такого конкурсу, 24 серпня вийшла на акцію протесту під стіни Органного залу. Тоді ж Остапович заявив, що конкурс на посаду очільника Львівського органного залу відбувся із порушенням законодавства, натомість Юліан Винницький вважає, що конкурс є легітимним, а його конкурент просто "не вміє програвати".

Опісля спеціальна робоча група, яка була створена для розгляду цієї ситуації, рекомендувала управлінню культури Львівської міської ради оголосити новий конкурс. До цієї робочої групи, про яку оголосили 28 серпня, увійшли працівники департаменту розвитку, управління культури і юридичного управління.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

23.10.2017 15:19 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.