В центре внимания:

Очікуване рішення Володимира Путіна

Очікуване рішення Володимира Путіна

Цю новину інформаційні агенції світу оприлюднили з грифом «Терміново». Хоча про сенсацію могло б йтися, якби було навпаки. Тобто, нинішній господар Кремля сказав би, що з нього досить. Та ні! Чудес не буває. Принаймні, у Росії. І у середу, 6 грудня, Володимир Путін заявив, що має намір брати участь у наступних президентських виборах у березні 2018 року. Зробив він це під час зустрічі з трудовим колективом автомобільного заводу ГАЗ у Нижньому Новгороді.

Термін президентських повноважень 65-річного Володимира Путіна (вже третій у його біографії) завершується 7 травня 2018 року. Він править Росією з 2000-го по теперішній час (у 2008 – 2012 роках був прем’єр-міністром, поступившись на одну каденцію Дмитрові Медведєву.

Опитування громадської думки свідчать про те, що Володимир Путін з легкістю отримає перемогу на четвертих у своїй кар’єрі виборах глави держави. Це дасть йому можливість керувати країною до 2024 року. Тоді йому виповниться 72. Державне телебачення, яке все ще залишається основним джерелом інформації для переважної більшості росіян, забезпечує масоване і некритичне висвітлення діяльності пана Путіна, ігноруючи або дискредитуючи його опонентів.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

06.12.2017 22:09 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.